tipli SK + CZ

Pri nakupovaní sa dá ušetriť

Banner pre CZ tipli CZ Banner pre SKtipli SK


Cashback portály sú na slovenskom internetovom trhu stávajú postupne už známym fenoménom. V Čechách už boli skôr ako u nás. Môžete nimi šetriť nakupovaním v mnohých online obchodoch.

Ako môžem získať časť peňazí späť zo svojich nákupov?


tipli 5 dovodov


Co je to cashback? Cashback můžeme přeložit jako “peníze zpět”. Díky cashbacku získáte zpět část peněz, které utratíte za svůj nákup na internetu. Cashback jednoduše znamená, že vás odměníme za vaše nákupy na Tipli.

 1. Registrujete sa (SK link) – registrácia je bezplatná (viac o postupe nižšie) / Registrácia CZ užívateľov TU.
 2. Vyberte si obchod - Vyberte si obchod, v ktorom chcete nakúpiť. V ponuke je okolo 220 e-shopov a nové pridávame každý deň.
 3. Nakupujte ako obvykle - Ak chcete nakúpiť, stačí na stránke Tipli vyhľadať váš obľúbený obchod a prekliknúť sa do daného obchodu pomocou oranžového tlačítka. Ďalší postup sa nijak inak nelíši od bežného nákupu - vyberiete a objednáte tovar.
 4. Tipli Vám vráti peniaze - Akonáhle v obchode nakúpite, obchodník nám o vašom nákupe dá vedieť. Z ceny každého nákupu získate časť peňazí naspäť. Žiadne kredity, ale peniaze rovno na váš účet.

Získanie a výplata odmien:


Podľa našich skúsenosti s Tiplis.k musíte byť pri použití cashback portálu trochu trpezlivý. Po nákupe sa vám pripíše suma, ktorú ste usporili, podľa pravidiel do 48 hodín, ale podľa našich skúseností väčšinou do 2-4 hodín. Ale toto ešte nie sú peniaze, ktoré si môžete hneď dať poslať na bankový účet. Najprv je odmena v štádiu „registrovaná (prípadne bonusová) odmena“. Aby sa odmena stala potvrdenou a teda vyplatiteľnou, musíte si počkať väčšinou 2-4 týždne. Prečo toľko? Lebo obchodník vám musí najprv tovar dodať, vy ho musíte prebrať, zaplatiť a potom máte podľa zákona ešte 14 dní na vrátenie tovaru. Až keď celý tento proces prebehol, až vtedy má obchodník istotu, že je obchod uzavretý. A až vtedy s konečnou platnosťou potvrdí vašu odmenu. Počítajte s tým, že pri väčšine obchodov sa ako základ výpočtu cashback používa cena BEZ DPH, samozrejme aj bez dopravy.

Ako prebieha registrácia


Registrácia je extrémne jednoduchá a rýchla. Potrebujete len živú emailovú adresu.
 1. Kliknite sem pre bezplatnú registráciu do Tipli.sk / Kliknite sem pro bezplatnou registraci do Tipli.cz
 2. Potom do kolónky stačí napísať emailovú adresu a už ste zaregistrovaný a aj prihlásený do Tipli. Vlastné heslo si môžete určiť v nastaveniach účtu (pravý horný roh).
  Dá sa registrovať aj pomocou vášho facebook účtu.
 3. Po potvrdení registrácie by Vám na účte mal pribudnúť aj privítací bonus vo výške 5 EUR. Tento bonus bonus bude potvedený, keď dosiahnete cashback z nákupov vo výške 4 EUR.

Možnosť online zárobku z privedenia nových zákazníkov


S Tipli.sk si viete privyrobiť aj ďalšou cestou. Za privedenie nových aktívnych zákazníkov dostanete bonusovú odmenu. Momentálne je bonusová odmena vo výške 5 EUR za aktívneho uživateľa. Nestačí, aby sa vami odporučený nový člen len registroval, musí byť aj aktívny, teda niečo aj nakúpiť. ich nákupov. Bonusová odmena 5 € za odporučenie bude potvrdená, len čo s nami váš kamarát na potvrdených odmenách ušetrí s Tipli minimálne 2 € (priemerný cashback je 1 €, to znamená 2 nákupy kamaráta prostredníctvom Tipli). Bonusové odmeny je možné vyplatiť v momente, keď je dosiahnutý minimálny zostatok 4 € z potvrdených odmien z nákupu. Ak dôjde k vyplateniu odmeny, je pre ďalšie vyplatenie bonusových odmien opäť nutné dosiahnuť zostatok na účte užívateľa 4 € v rámci potvrdených odmien. Limit je 30 doporučení, teda zárobok max. 150 EUR. Ak však chcete túto možnosť zárobku na internete využiť vo väčšom merítku, Tipli ponúka aj affiliate program, kde už tento limit neplatí.

Samotné odporúčanie funguje tak, že po registrácii dostanete špeciálny URL link, ktorý pošlete napr. svojim známym.
Ak na tento váš link kliknú a následne sa zaregistrujú, cashback portál vie, že ste ho odporučili vy.
Je teda dôležité, aby nový užívateľ išiel na registráciu cez váš špeciálny URL link.

Doporučit kamaráda můžete jedním z následujících způsobů:

 1. Zkopírováním doporučovacího odkazu a zasláním kamarádům do E-mailu, Facebooku, WhatsAppu, Viberu nebo kamkoliv, kde jste v kontaktu
 2. Vložením e-mailových adres kamarádů do formuláře níže na stránce - zašleme jim zprávu s popisem výhod Tipli, návodem na snadnou registraci a vložíme do e-mailu váš osobní doporučovací odkaz
 3. Sdílením na sociálních sítích - vložte doporučovací odkaz na zeď na Facebooku nebo třeba tweetněte o výhodách Tipli a získejte odměnu 4 500 Kč / 150 €

Link na odporúčanie nájdeš v hlavnom menu po kliknutí na Odporuč a získaj 150 € resp. Doporuč a získej 4 500 Kč

Obchody, kde získate peniaze naspäť z nákupu
- V nabídce máme přes 450 e-shopů a nové přidáváme každý den.

Banner pre CZ tipli CZ Banner pre SKtipli SK


Téma fo fóre Fusion webu klik sem