Ford Auto Web

Fusion Forum - Forum majitelov a priaznivcov auta Ford FUSION   |  Pozri si Ford Auto Web

FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 

Radio 6000CD - upgrade, provoz, chyby a vychytavky
Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Ďalšia

Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra -> Audio, navigacie
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
MzourCZ

Založený: 29 január 2007

PríspevokZaslal: Po január 29, 2007 9:49 pm    Predmet: Radio 6000CD - upgrade, provoz, chyby a vychytavky Odpovedať s citátom

Jestli mate nejake tipy a triky ohledne radia Ford 6000CD, tak sem s tym. Cokoliv o upgrade firmware. Jakekoli "provozni nedostatky" sem s nimi.

Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
hegadura

Založený: 19 január 2007

PríspevokZaslal: Ut január 30, 2007 11:03 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Mam toto radio s CD, myslim si ze je super ( citlivy tuner, dobre funkcie), len jedna vec sa mi nedari a to, ze radio ma prednastavenu hlasitost a aj ked som ju zmenil, vzdy po vypnuti a zapnuti je tam ta prednastavena. Ak niekto vie ako na to dajte vediet (manual som prestudoval a neviem? )
Návrat hore
destroy

PríspevokZaslal: Ut január 30, 2007 11:09 am    Predmet: Odpovedať s citátom

ano, ta prednastavena hlasitost dorazila aj mna. Vsimol som si ze ide automaticky ticho ked nie je zapnuty motor a ked nastartujem tak skoci hore volume. A ked ho zapnem, tak do 5min sa na pol sekundy preladi na inu stanicu a skoci spat. Robi to aj vam?
Návrat hore
hegadura

PríspevokZaslal: Ut január 30, 2007 11:18 am    Predmet: Odpovedať s citátom

destroy: to preladenie moze suvisiet s kvalitou signalu stanice, tiez to obcas zaregistujem ale len pri "jemne melodie"
Návrat hore
destroy

PríspevokZaslal: Ut január 30, 2007 3:50 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

hmm, zaujimave. Mozne to je. Jemne melodie obcas preladim, ale nevydrzim to dlho pocuvat. Irituje ma strasne ze kazdych 10 min tam niekto opakuje "ste skvely, pocuvam len vase radio...odkedy ste vznikli, uz nic ine nepocuvam a pocuva vas aj moja babka, deti a cela rodina..."...horror. Horsie ako reklama na praci prach.
Návrat hore
dulius
Site Admin

Založený: 11 január 2007

PríspevokZaslal: Ut január 30, 2007 5:24 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

radio pocuvam len ked som v aute, doma a v praci absolutne NIE.
A pocuvam to tym sposobom, ze:

1. ak viem, ze v danom case ide na danom radiu Traffic, prepnem tam
2. ak ide dobra piesen, pocuvam, ak nie, prepinam na ine radio

v pamati mam radia:
1.Express 2. Fun 3. Okey 4. Slovensky rozhlas 5. Kiks

a na 90% prepinam medzi nimi, v poslednom case ma uz unavuju tie opakujuce sa songy na komercnych radiach a radsej si za jazdy vypocujem nejaku diskusiu v SRO ...

a co sa tyka radia CD 6000, spokojnost, naozaj fajn zvuk a aj vzadu .. nechapal som kamosa, kupuil novy Yaris a tam mal 4 bedne a vsetky v predu ! neskutocna idiotina, aspon podla mna (dva v prednych dverach a dva na paubovke niekde)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
MzourCZ

Založený: 29 január 2007

PríspevokZaslal: Ut január 30, 2007 5:48 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak j tak spokojenost. Zvuk dobr, sem tam se radio pelauje (nkdy a nesmysln) a zlob mi zvyen hlasitosti pi zprvch a traffic informacch. Kdy se rdio pelad, tak jako by byly zprvy, ale hraje jen hudba. Ale u jsem vypozoroval, e na Impulsu jsou idioti a signal zapnaj jak se jim chce. Evil or Very Mad

A mte nkdo zkuenost s pestavbou na 6000MP3? Docela m tve, e se to nedl upgradem SW v radiu, ale vmnou rdia - to slova servisu Ford. Kmo kal, e na to vidl na netu njak nvod, ale poutt bych se do toho nechtl. Confused

Návrat hore
destroy

PríspevokZaslal: Ut január 30, 2007 5:54 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

no, ten sony s mp3 pre fusion sa da objednat z ebay a stoji 200 euro.
Keby nebol taky skaredy :) Tento original vyzera uplne nadhere a vyslovene sa hodi k interierovemu looku auta. Co som najprv objednal v hyundai accente, tak ma trosku skrelo ze bolo vyslovene skarede, aj ked lepsia znacka a viac funkcii.

Ked uz je vsak tuna debata o tomto radiu, zapajal si donho niekto
AUX? Rozmyslam som ze obcas by som si pustil nejake pesnicky z MP3 prehravaca ked idem z prace (nech nemusim napalovat). Kablik stoji na ebay 10 dolacov a zapaja sa do odkladacej skrinky, tam je na to taky cudlik kde pekne zapasuje, len sa bojim to kupit, lebo netusim kde do radia by sa to malo vzadu zapojit, resp. ci by som zvladal ho vobec bez poskodenia vybrat.
Návrat hore
duso

Založený: 07 február 2007

PríspevokZaslal: St február 07, 2007 3:25 pm    Predmet: autoradio CD 6000 Odpovedať s citátom

Caute, vie mi niekto povedat, preco po nastaveni fade a balance na radiu (posuv zvuku v aute) sa neviem na zaklade coho toto nastavenie vynuluje.

Dakujem
Cara

Založený: 18 apríl 2007

PríspevokZaslal: Pi apríl 20, 2007 7:22 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Není to sice k rádiu 6000CD, ale obecně k rádiu. Chtěl bych se zeptat, jakým způsobem je ve Fusionu zabezpečeno rádio proti krádeži a jestli máte někdo zkušenosti s krádeží radia z Fordu.
Návrat hore
DANID

Založený: 17 apríl 2007

PríspevokZaslal: Pi apríl 20, 2007 7:46 am    Predmet: vypinanie Odpovedať s citátom

CHCEM SA SPYTAT,VŽDY PRI ŠTARTOVANI,KED MAM ZAPNUTE RADIO,TAK HO VYPNE,JE TO BATERIOU,ALEBO TO ROBY AJ VAM?
peca

Založený: 30 marec 2007

PríspevokZaslal: Pi apríl 20, 2007 7:51 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Cara napísal:
Není to sice k rádiu 6000CD, ale obecně k rádiu. Chtěl bych se zeptat, jakým způsobem je ve Fusionu zabezpečeno rádio proti krádeži a jestli máte někdo zkušenosti s krádeží radia z Fordu.

prvni vec je kod radia, pokud ho nekdo ukradne a nezna kod tak mu v jinem aute nebude hrat. (odkodovanim kradenych radii se ale bohuzel zabyva spousta "firem", takze za tak 500kc to udela kde kdo Mad )
druha vec je zadat do sveho radia VIN kod, a teoreticky by podle toho kodu mohli policajti (pokud to ukradene radio najdou) vypatrat puvodniho majitele.

best 6.1 l/100km, nyni 7,3
Návrat hore
DANID

Založený: 17 apríl 2007

PríspevokZaslal: St apríl 25, 2007 10:27 pm    Predmet: destroy-mp3 Odpovedať s citátom

chcem sa spytat ako si dopadol,počuvaš mp3 v aute či nie?ja by som to tiež uvital,len neviem ešte ako,a radio preto nebudem menit. Idea
dulius
Site Admin

Založený: 11 január 2007

PríspevokZaslal: Št apríl 26, 2007 8:00 am    Predmet: Re: vypinanie Odpovedať s citátom

DANID napísal:
CHCEM SA SPYTAT,VŽDY PRI ŠTARTOVANI,KED MAM ZAPNUTE RADIO,TAK HO VYPNE,JE TO BATERIOU,ALEBO TO ROBY AJ VAM?

jasne, ze to robi kazdemu Cool
Návrat hore
duso

Založený: 07 február 2007

PríspevokZaslal: Pi apríl 27, 2007 6:49 am    Predmet: Vypínanie rádia po štarte. Odpovedať s citátom

To že sa rádio vypne po naštartovaní mi začalo robiť až pred týžd?om (mám ho tri mesiace). A nerobí to stále, neprišiel som na to prečo raz áno raz nie.Proste ho musím stlačením stredového ovládača zapnúť. Asi to nebude normále Evil or Very Mad
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra -> Audio, navigacie Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Ďalšia
Strana 1 z 7

Prejdi na: