Ford Auto Web

Fusion Forum - Forum majitelov a priaznivcov auta Ford FUSION   |  Pozri si Ford Auto Web

FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 

recenzie a ine informacie
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3

Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra -> Dokumentácie, prospekty, návody
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
duso

Založený: 07 február 2007

PríspevokZaslal: Po máj 07, 2007 6:50 am    Predmet: Odpovedať s citátom

icask povedal :
Ked to mam porovnat s Fabkou 1,4 benzin tak velky rozdiel ani nieje. Skor mi pripada fusion tichsi aspon 1,4 tdci

Asi nemáš pravdu, mal som FAB1,4, nedá sa porovnávať s FUSION TDCi, FAB je ďaleko tichšia a výkonnejšia. V sobotu som robil 600 km, kopcovitý terén, dialnice. Auto bolo plne naložené + 5 ľudia. Bol som dosť sklamaný s výkonom motora. Som si vedomý, že sme boli ťažký ale rovnako som jazdil sem tam aj s FAB a predbehnúť v miernom kopci kamiony s drevom nebol až taký problém. Celkovo som nabehal na FAB 90000km tak dúfam že môžem zrovnávať. Pre Fusion som sa rozhodol hlave pre jeho design a spotrebu pri TDCi.
Cara

Založený: 18 apríl 2007

PríspevokZaslal: Po máj 07, 2007 7:24 am    Predmet: Odpovedať s citátom

TO DR:
Dík za ten odkaz. Podle toho s tím hlukem to není tak zlé. A nevím proč bych Auto Bildu neměl věřit. Horší už to je s výkonem 1,4 motoru.
Mia

Založený: 20 apríl 2007

PríspevokZaslal: Po máj 07, 2007 11:14 am    Predmet: Hlučnosť Odpovedať s citátom

Tak neviem, absolvovala som v FF jazdu a hlučnosť sa mi zdala podstatne nižšia, než mám v súčasnosti v Škode Felícia.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
icask

Založený: 19 január 2007

PríspevokZaslal: Po máj 07, 2007 11:22 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Pisem iba o tom na com jazdim, urcite je tu viac ludi co jazdia viac na oboch autach, tak to berte ako MOJE nazory a postrehy.

Ja jazdim so sluzobnou fabiou 1,4, presne neviem ma okolo 50 kW, a ta je tak strasne neschopna az to boli. Staci ju trochu zatazit a z 60km/h do kopca na 80 km/h je bieda. Naposledy cesta z nitri v jemnom stupani 110 a viac ani ?. Musel som pockat na rovny usek az potom zrichlila. Hluk v nej je ale urcite rovnaky alebo aj vacsi; subjektivne presnejsie by bolo neprijemnejsi. Pre fusion som sa rozhodol koli tomu, ze ma vyssi posed, ze bol v diesli za slusny peniaz, a fabia nema jeden normalny motor. No dobre az ten 1,9 tdi ale ta cena!!!!
sedlaq

Založený: 17 máj 2007

PríspevokZaslal: St jún 06, 2007 9:01 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Možná jste už někde viděli http://www.ford.de/ie/fusion/fu_downloads/fu43/downspot16/popup/-/4/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
destroy

PríspevokZaslal: St jún 06, 2007 9:10 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Porovnavat fusion tdci s fabkou benzin sa neda. Fabka MPi ma totalne zastaraly motor, aspon tie 50-55kw. Zatial co 59kw od fordu a tdci su nove motory na uplne inom technologickom stupni. Mame v praci fabku 1.4MPi a je to sunka. Chodia na nej ludia za trest.

Nové aktuálne testy na vodičák len tu:
http://www.kvizmajster.sk/
http://www.kvizmajster.sk/testy_na_vodicsky_preukaz.php
Návrat hore
destroy

PríspevokZaslal: St jún 06, 2007 9:15 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

inak, ku hluku, to je individualne. Pre mna je zvuk diesla navykovy. Uplne milujem selest auta pri 60-130kmh a vstavaju mi chlpy na temene pri 1500 otackach. Na starom benzinaku to bolo naopak, pri 130kmh mi tiekli slzy ako som citil ze sa motor trapi. Bohuzial to nebol 16V, tie mojim usiam lahodia podstatne viac aj na vyssich otackach. To si uzijem v praci Smile Ale zaujimave je, ze vsetci sa bijeme o oktavku 1.9TD a pritom mame pre fajnsmekrov lepsie (rozumej silnejsie) motorizacie. (napr. 2L golf )

Nové aktuálne testy na vodičák len tu:
http://www.kvizmajster.sk/
http://www.kvizmajster.sk/testy_na_vodicsky_preukaz.php
Návrat hore
jader

Založený: 12 február 2007

PríspevokZaslal: Pi december 14, 2007 9:41 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Hluk motora ako taký mi nevadí ( v práci jazdím s Landrover defender - a to je rachot) ale tie pazvuky vo vnútri Fusiona ? No neviem, neviem.
Návrat hore
roks

Založený: 06 júl 2008

PríspevokZaslal: Pi august 15, 2008 10:17 pm    Predmet: Re: recenzie a ine informacie Odpovedať s citátom

destroy napísal:
nema niekto zoznam ceskych/slovenskych recenzii na ford fusion? Radi by sme zverejnili ich linky, nech su nejako pokope. (na lubovolny motor a rok vyroby) Ja skusim zozbierat recenzie a user reviews v anglickom jazyku.

Tak to nemám

EX Ford Fusion Ebony 1,4 , 80k,červená colorado,05/2008

Návrat hore
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra -> Dokumentácie, prospekty, návody Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3
Strana 3 z 3

Prejdi na: