Ford Fusion Banner

Fusion Forum - Forum majitelov a priaznivcov auta Ford FUSION   |  Pozri si Fusion WEB

FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 

Servisní manuál
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3  Ďalšia

Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra -> Dokumentácie, prospekty, návody
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
teodolit

Založený: 05 jún 2007

PríspevokZaslal: Po február 04, 2008 11:27 pm    Predmet: serv. manual Odpovedať s citátom

Ten subor "Ford TIS 2004 DVD.ISO" z rapidshare musi byt chybny - nefunguje. Vase ISO mate asi cez Torrent? Ak ano - mozte ten vas subor hodit na Rapidshare a poslat linky.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
pirat

Založený: 26 júl 2007

PríspevokZaslal: Ut február 05, 2008 12:32 am    Predmet: Re: serv. manual Odpovedať s citátom

teodolit napísal:
Ten subor "Ford TIS 2004 DVD.ISO" z rapidshare musi byt chybny - nefunguje. Vase ISO mate asi cez Torrent? Ak ano - mozte ten vas subor hodit na Rapidshare a poslat linky.

Asi pred 3mi dnami som to odtial dotahal a nemal som ziaden problem. len neviem ci to stalo zato to tahat Smile
jeff

Založený: 17 október 2007

PríspevokZaslal: Pi február 08, 2008 8:38 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Razz Nestálo !!!! Razz Běžné drobné opravy vyřeším v garáži; ale na to ostatní bych stejně jel do servisu, mám rád svého "myláška" Laughing
duves

Založený: 05 február 2008

PríspevokZaslal: Ne február 10, 2008 10:28 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Nieco stahujem, ale neviem co to bude Laughing :
http://www.cannell.co.uk/Ford_Workshop_Manuals/FORD_TIS_CD.zip
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
jank

Založený: 18 február 2008

PríspevokZaslal: Po február 18, 2008 4:26 pm    Predmet: Re: Servisní manuál Odpovedať s citátom

jirkah napísal:

Jestli umis stahovat přes torrenty, pak tady je odkaz:
http://btjunkie.org/torrent/Ford-TIS-2004-DVD-ISO/290855874d06479d0f0694edbed63577a69a36a4cd82

Díky funguje to.
Návrat hore
bzucko1

Založený: 19 november 2008

PríspevokZaslal: St november 19, 2008 1:16 pm    Predmet: Ford Fusion 1,4 TDCi Odpovedať s citátom

Zdravím Vás páni

Som tu nový no FF mám už od Decembra 2004 ako vtedy novinku na trhu. Končí mi leasing a veru rad by som zakladne veci ohladne výmien filtrov,olejov a iných jraviniek robil už sám nakolko mi padne zaruka v leasingovke a preto by som vas chcel poprosiť či by ste niekto nemohli to DVD s technickými vecami o čom tu pišete nahodiť niekto na nejaky free server aby som si ho mohol aj ja stiahnut nakolko na torrente už nieje nik kto by to seedoval. Ja mam premium účet na Rapidshare, no a ponukam vam za ochotu ak mi to teda niekto poskytne na stiahnutie ja Vam za to poskytnem svoj kod na premium učet na 10 dní zdarma aby ste si mohli postahovat z rapidu čo sa vam zapači.

Konkretne by som si rad vymenil protipelový filter a aj filter v klime. Dakujem za pomoc.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
makx

Založený: 14 október 2008

PríspevokZaslal: St november 19, 2008 1:22 pm    Predmet: Juchu finguje ten link Odpovedať s citátom

Ahoj dík za link, http://btjunkie.org/torrent/Ford-TIS-2004-DVD-ISO/290855874d06479d0f0694edbed63577a69a36a4cd82
funguje a najkrajsie cez moju Operu Smile
Klik na link, vybrat destinaciu kam ulozit a Opera si s tým poradí sama Smile
bzucko1

Založený: 19 november 2008

PríspevokZaslal: St apríl 15, 2009 9:00 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

makx - diky kamo už to taham tak som velmi zvedavý čo to tam všetko bude
kuna

Založený: 03 apríl 2009

PríspevokZaslal: Pi máj 22, 2009 9:48 pm    Predmet: Servisní úkony Odpovedať s citátom

Dobrý den,
přelouskal jsem s úspěchem celý manuál, abych si byl jistý jak se řadí, startuje, bliká, troubí, brzdí, sedí a nevím co ještě, ale to podstatné jsem se nedověděl. Nevíte, proč je výrobci zatěžko uvést intervaly různých servisních úkonů?.
Je tak tajné uvést, kdy se mění svíčky (30.000 km???) nebo chladící kapalina (2 roky???), brzdová kapalina (2 roky???), rozvoďák apod., u baterie a vzduchového filtru se dokonce píše, že nevyžadují žádnou údržbu. Nebo se počítá s tím, že to nechám vždycky ve Fordu s překvapením, co vypadne z faktury?
BTW, co to je v chladiči za oranžové svinstvo a s čím se to dá míchat?
Návrat hore
Ivašek a spol.

Založený: 29 marec 2008

PríspevokZaslal: Pi máj 22, 2009 10:14 pm    Predmet: Re: Servisní úkony Odpovedať s citátom

kuna napísal:
Nevíte, proč je výrobci zatěžko uvést intervaly různých servisních úkonů?.
Je tak tajné uvést, kdy se mění svíčky (30.000 km???) nebo chladící kapalina (2 roky???), brzdová kapalina (2 roky???), rozvoďák apod.,?

Kuk Arrow http://www.etis.ford.com/fordservice/serviceScheduleForm.do
Zadáš auto, po jaké době (roky/km) a vyjedou ti ukony a tím zjištíš, kdy se to má měnit Wink

http://picasaweb.google.sk/Ivasekaspol/FordFusion#
Návrat hore
kuna

Založený: 03 apríl 2009

PríspevokZaslal: Pi máj 22, 2009 10:24 pm    Predmet: Servisní úkony Odpovedať s citátom

Díky za link, vypadá to velmi dobře.
Návrat hore
duves

PríspevokZaslal: So máj 23, 2009 7:28 am    Predmet: Re: Servisní úkony Odpovedať s citátom

Ivašek a spol. napísal:

Kuk Arrow http://www.etis.ford.com/fordservice/serviceScheduleForm.do
Zadáš auto, po jaké době (roky/km) a vyjedou ti ukony a tím zjištíš, kdy se to má měnit Wink

Pre srandu si vytlač po 1. roku, po 2., 3. atd. stale generuje to iste.
Kde udelali soudruzi z ndr chybu?
Liboro

Založený: 16 september 2008

PríspevokZaslal: So máj 23, 2009 8:19 am    Predmet: Odpovedať s citátom

My máme v servisnej knižke vypísané kedy sa robí malá a kedy veľká prehliadka a je tam tabuľka čo sa pri nich robí.
Na tom linku to síce ide, lenže nejako ani podľa rokov ani podľa km neviem nájsť vhodnú možnosť. Proste 4 roky / 130 tis km je asi atypické Very Happy
meky77

Založený: 03 jún 2009

PríspevokZaslal: Ut jún 09, 2009 4:29 pm    Predmet: Ford TIS 2004 DVD.ISO Odpovedať s citátom

Mohol by som niekoho poprosit, ze by Ford TIS 2004 DVD.ISO dal na rapidshare.com? To co som stahoval z rapidu z predch. odkazu je nefukncne, nie je mozne to nainstalovat. Dakujem.
duves

PríspevokZaslal: Ne október 16, 2011 8:33 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Poznate niekto tento soft?
http://www.workshopdata.com/workshopOnline/login.do
Zohnal som Vivid 6.2 a neviem to rozbehat.

PROSTREDIE:

Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra -> Dokumentácie, prospekty, návody Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3  Ďalšia
Strana 2 z 3

Prejdi na: