Ford Auto Web

Fusion Forum - Forum majitelov a priaznivcov auta Ford FUSION   |  Pozri si Ford Auto Web

FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 

vyber stresního boxu
Choď na stránku 1, 2  Ďalšia

Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra -> Prislusenstvo - tažné zariadenie, strešne nosiče, atd.
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
zeli

Založený: 15 máj 2007

PríspevokZaslal: St máj 16, 2007 7:44 pm    Predmet: vyber stresního boxu Odpovedať s citátom

Prosím majitele Fusionu o radu.
Jsme pred koupi noveho drakouska (teda zenske jsou plne rozhodnute). Ja mam posledni zadrhel - v manuálu je psane, ze max zatizeni strechy je zalostnych 25 kg. To je tak na 4ry lyze naholo. Kdyz tam dam stresny box - ten ma i se zahradkou 15-18 kilo, tak v nem muzu vozit tak akorat karimatky a suchy spacak.
- Ma nekdo z vas stresni box?
- A jaky typ?
- A da se s tim jezdit?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Cara

Založený: 18 apríl 2007

PríspevokZaslal: Št máj 17, 2007 7:03 am    Predmet: Re: stresní box Odpovedať s citátom

zeli napísal:
Prosím majitele Fusionu o radu.
Jsme pred koupi noveho drakouska (teda zenske jsou plne rozhodnute). Ja mam posledni zadrhel - v manuálu je psane, ze max zatizeni strechy je zalostnych 25 kg. To je tak na 4ry lyze naholo. Kdyz tam dam stresny box - ten ma i se zahradkou 15-18 kilo, tak v nem muzu vozit tak akorat karimatky a suchy spacak.
- Ma nekdo z vas stresni box?
- A jaky typ?
- A da se s tim jezdit?

Stačí si jen pořádně projít forum, hned v dalším tématu je záležitost řešena. Zakládáním nových, již řešených témat, se stává forum nepřehledným Twisted Evil Twisted Evil
pragiii

Založený: 11 september 2007

PríspevokZaslal: St september 19, 2007 6:48 pm    Predmet: Stresni nosic Odpovedať s citátom

Rolling Eyes a kde je to ????? Ja taky netusim.Jeste potrebuji koupit drzaky na lyze aby pasovaly na ten nosic od forda.
sklima

Založený: 16 júl 2007

PríspevokZaslal: St september 19, 2007 8:37 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Jen v kratkosti, koukni do manualu a tam se dozvis, ze auta bez ESP (stabilizacni system) maji povolene zatizeni strechy 25kg a auta s ESP normalnich 50kg. Co z toho plyne? I Fusion bez ESP to v pohode uveze, jen se vyrobce distancuje od moznych neprijemnosti v zatackach pri pretizene strese. Preci jen je Fusion o neco vyssi a ... Ja to resim tak, ze jedine policista Fusionista by o tom mohl vedet a ten snad nebude takovy blb, kdyz ma tak pekne auto Very Happy
Návrat hore
alcap

Založený: 12 júl 2007

PríspevokZaslal: Št september 20, 2007 12:04 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Souhlas. 4 kola bez problemu uveze, da se predpokladat ze s takovou nalozi by ses krotil i v porsche. Nehlede na to, ze ke 4 kolum budou nejspis prisluset 4 lidi a spoustu bagaze, takze ani teziste vozu se nijak vyrazne nezmeni.
DR

Založený: 19 január 2007

PríspevokZaslal: Št september 20, 2007 8:34 am    Predmet: Odpovedať s citátom

4Kola sice uveze, ale zatížení střechy už při tom můžeš dost výrazně překročit. Protože běžné horské kolo váží cca 15kg, může to být i přes 20kg.

V každém případě cokoliv dáváte na střecu, tak to opravdu pořádně připevněte, ve vyšší ch rychlsotech (přes 80km/h) už má odpor vzduchu nečekanou sílu.
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
kuna

Založený: 03 apríl 2009

PríspevokZaslal: Ut júl 06, 2010 10:57 pm    Predmet: Výběr střešního boxu Odpovedať s citátom

Může mi někdo pomoci s výběrem střešního boxu?
Sháním něco do 3.000,- Kč, kolem 300 litrů objemu a zatím jsem objevil tyto tři výrobky (kvůli tvarům auta spíše něco širšího, ale kratšího):
1) Autobox HAKR Relax 300 L http://www.nosice.com/autoboxy/kratke-do-175-cm/-/autobox-hakr-relax-300-l/46410.html?PHPSESSID=02050f3999223a046bfbac159e91f7ca
2) Autobox NEUMANN, Whale 130 http://www.neumax.cz/obchod/autobox-neumann-whale-130-sedy-npb1003x/
3) Autobox MOBY DICK 5 http://www.ultraplast.com/eshop/?p=productsMore&iProduct=3&sName=MOBY-DICK-5

Máte nějaké konkrétní zkušenosti? Zda je hezčí ten nebo ten, na to kašlu, jde mi hlavně o funkčnost a o "relativní" kvalitu (použiji ho tak 2x ročně).
Díky
DanFusi

Založený: 11 február 2009

PríspevokZaslal: St júl 07, 2010 7:05 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Radit je těžké, každý má jiný názor, loni jsem si pořídil před dovolenou Autobox HAKR Relax 300 L. Neměl jsem s ním problém, jako technik ocenuji ocelové části zvedacího mechanismu, oproti plastovým komponentům jiných výrobců. Foto jak vypadá FoFu s boxem mám zde.
http://danfusi.rajce.idnes.cz/Ford_Fusion/#Str_box.jpg
kuna

PríspevokZaslal: St júl 07, 2010 11:24 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Fotka mi chyběla pro jasnější představu o vzhledu na střeše a HAKR je asi nejpravděpodobnější, i když, ted se mi zdá až moc krátký, kdybych vzal zimní verzi, tak dám vedle něho i golfku nebo kolo.
Každopádně díky.
vls

Založený: 16 február 2007

PríspevokZaslal: St júl 07, 2010 3:39 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

ja som mal toto :

http://fusion.fordclubs.org/forum/viewtopic.php?t=1492&postdays=0&postorder=asc&start=0

su tam aj fotky, bol som spokojny, elsagroup.cz
predtym : Ford Fusion 1,25 Rival, colorado red
Návrat hore
kuna

PríspevokZaslal: St júl 07, 2010 11:33 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Celkem dobrý, ale už stojí trochu víc.
V Globusu jsem viděl něco do 2.500,- Kč, jenže s umělohmotným mechanizmem a ten nevydržel nápor zvědavců nebo ho někdo schválně urval. Kov je kov.
roks

Založený: 06 júl 2008

PríspevokZaslal: So júl 10, 2010 11:31 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

kuna napísal:
Celkem dobrý, ale už stojí trochu víc.
V Globusu jsem viděl něco do 2.500,- Kč, jenže s umělohmotným mechanizmem a ten nevydržel nápor zvědavců nebo ho někdo schválně urval. Kov je kov.

já ho koupil...je sice pravda,že umělohmotný mechanismus nevypadá moc bytelně ale zase na druhou stranu je výrazně lehčí....tenhle box je nejlehčí co jsem kde viděl a vzhledem k dovolenému zatížení střechy je každé kilo dobré Wink

EX Ford Fusion Ebony 1,4 , 80k,červená colorado,05/2008

Návrat hore
fordak

Založený: 05 september 2012

PríspevokZaslal: St september 05, 2012 11:44 am    Predmet: Re: Výběr střešního boxu Odpovedať s citátom

kuna napísal:
Může mi někdo pomoci s výběrem střešního boxu?
Sháním něco do 3.000,- Kč, kolem 300 litrů objemu a zatím jsem objevil tyto tři výrobky (kvůli tvarům auta spíše něco širšího, ale kratšího):
1) Autobox HAKR Relax 300 L http://www.nosice.com/autoboxy/kratke-do-175-cm/-/autobox-hakr-relax-300-l/46410.html?PHPSESSID=02050f3999223a046bfbac159e91f7ca
2) Autobox NEUMANN, Whale 130 http://www.neumax.cz/obchod/autobox-neumann-whale-130-sedy-npb1003x/
3) Autobox MOBY DICK 5 http://www.ultraplast.com/eshop/?p=productsMore&iProduct=3&sName=MOBY-DICK-5

Máte nějaké konkrétní zkušenosti? Zda je hezčí ten nebo ten, na to kašlu, jde mi hlavně o funkčnost a o "relativní" kvalitu (použiji ho tak 2x ročně).
Díky

Mám od firmy ULTRA PLAST Lipany koupený Moby Dick 15 už 2,5 let a jsem s ním moc spokojenej. Přejel jsem s ním už nekolik tisíc kilomětrú a stále mi dobře slouží.Před tím jsem měl box od Thule a po 2 letech mi praskl. Tak to svědčí o kvalite.Moji přátelé mají taky zakoupený strešní boxy od firmy ULTRA PLAST a jsou taky moc spokojení. S timhle boxem sem prošel několik moří, hor a taky Čechy, a stále vypadá jako nový.Mají nejem super kvalitu ale taky bezkonkurenční cenu. Múžu jem doporučit.
Návrat hore
ceco232

Založený: 29 september 2012

PríspevokZaslal: So september 29, 2012 10:07 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Výber je široký. Treba si len vybrať.

Naposledy upravil ceco232 dňa Ne december 08, 2013 3:10 pm, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
mardedo

Založený: 30 apríl 2013

PríspevokZaslal: Ut apríl 30, 2013 1:14 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja mám na Focuse strešný box od elsaslovakia, Monblanc space 500 a zatiaľ som spokojný. Inač to zaťaženie strechy netreba brať až tak doslova, rám unesie násoby tých uvedených 25 kg. Videl som jedného somára skákať aj parkur po streche Fusionu a vydržal...
Návrat hore
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra -> Prislusenstvo - tažné zariadenie, strešne nosiče, atd. Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku 1, 2  Ďalšia
Strana 1 z 2

Prejdi na: