Ford Auto Web

Fusion Forum - Forum majitelov a priaznivcov auta Ford FUSION   |  Pozri si Ford Auto Web

FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 

Parkovanie pri letisku Praha

Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra -> Zaujímavé odkazy a informacie
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Damota

Založený: 22 jún 2016

PríspevokZaslal: St jún 22, 2016 2:40 pm    Predmet: Parkovanie pri letisku Praha Odpovedať s citátom

Zdravím! Máte niekto skúsenosť s parkovaním na rôznych strážených parkoviskách pri letisku Praha? Čakajú ma pravidelné pracovné lety a premýšľam, kde nechávať auto. Počítam s tým, že vzdy na 3 dni +/- ... Cetl som zatim nejake clanky a diskusie, napríklad článok, ktorý odkazuje na porovnávač cien parkovísk, podl'a ktorého mi najlepsie vyšlo (vzhľadom k cene na 2-3 dni, vzdialenosti od terminálu a recenziám), parkovisko U Nákupného centra. Radšej by som si o tom najskôr zistil viac, pretože oficiálnym recenziám nikdy moc neverím ... Chcel by som sa opýtať, či tam náhodou niekto nenechával auto a taky, či niektoré parkovisko neponúka niečo ako zákaznícku zľavu v rámci pravidelného využívania služieb. Taky by ma zaujímalo, čo si myslíte o úrovni autoservisu na strážených parkoviskách pri letisku. Napadlo ma, že by som tam pri tej príležitosti nechal urobit generálku, ale trochu sa toho bojim...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
zdenal8

Založený: 19 september 2008

PríspevokZaslal: St jún 22, 2016 8:39 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

My jsme o dovolené parkovali na air-parking. A máš to na ty tři dny i víc za pětikilo. Ale teda servis jsem si tam dělat nenechal, ani nevím, jestli tam něco takového mají. Pouze parkování.

www.fordfans.cz
Návrat hore
pirat4

Založený: 13 júl 2015

PríspevokZaslal: St január 11, 2017 10:18 am    Predmet: Odpovedať s citátom

..my toto budeme riešiť teraz - chceme ísť do zahraničia ale letí nám to z Prahy preto premýšľam že či to nechať na parkovisku stráženom tam len si musím pohľadať jak to je s cenami na nejaký týžde? :/
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra -> Zaujímavé odkazy a informacie Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Prejdi na: