Ford Auto Web

Fusion Forum - Forum majitelov a priaznivcov auta Ford FUSION   |  Pozri si Ford Auto Web

FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 

ukazatel paliva

Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra -> Palivo, palivová sústava, spotreba
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Milankoka

Založený: 27 marec 2011

PríspevokZaslal: Ne marec 27, 2011 9:58 pm    Predmet: ukazatel paliva Odpovedať s citátom

mam ford KA palivomer mi neukaze nulu benzinu,stale ukazuj cca 20l(prva )
palicka aj ked je v nadrzi prd.CO S TYM?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
dulius
Site Admin

Založený: 11 január 2007

PríspevokZaslal: Ne marec 27, 2011 10:50 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Ahoj, tu je forum majitelov Fusiona, ale nevylucujem, ze Ti niekto moze pomoct ... naozaj neviem ci Ka a Fusion to maju na rovnakom principe ...
kazdopadne to skus aj na diskusii pre ostatne znacky okrem Fusiona: http://forum.fordclubs.org/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
zdenal8

Založený: 19 september 2008

PríspevokZaslal: Po marec 28, 2011 9:11 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Předně bych asi začal tím, co to je za rok výroby to Káčko.

www.fordfans.cz
Návrat hore
Marekskk

Založený: 31 august 2010

PríspevokZaslal: So máj 21, 2011 8:33 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Serus vsetci. Zaujimalo by ma jedna vec, ja vecsinou ked som dotankoval max. dojazd sa mi zvysil, no ked prislo ku 80km tak to rapidne zacalo klesat. Avsak dnes ked som natankoval, palicka ukazovatela sa posunula ale na PC to ostalo nezmenene, a vobec to ani pri 80km neklesalo rychlo, ale to bude asi tym ze som natankoval len za 10eur ci? Ako to vam ukazuje?
SEKYC

Založený: 07 máj 2011

PríspevokZaslal: Pi máj 27, 2011 4:44 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Marekskk napísal:
Serus vsetci. Zaujimalo by ma jedna vec, ja vecsinou ked som dotankoval max. dojazd sa mi zvysil, no ked prislo ku 80km tak to rapidne zacalo klesat. Avsak dnes ked som natankoval, palicka ukazovatela sa posunula ale na PC to ostalo nezmenene, a vobec to ani pri 80km neklesalo rychlo, ale to bude asi tym ze som natankoval len za 10eur ci? Ako to vam ukazuje?
Mě se dnes stalo to samé,natankoval jsem za 200kč a PC pořád ukazuje 77km,uvidím zítra třeba se to nějak samo nastaví. Chtěl jsem se tě zeptat jak to dopadlo tobě Marekskk.
Marekskk

Založený: 31 august 2010

PríspevokZaslal: Pi máj 27, 2011 5:53 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

SEKYC napísal:
Mě se dnes stalo to samé,natankoval jsem za 200kč a PC pořád ukazuje 77km,uvidím zítra třeba se to nějak samo nastaví. Chtěl jsem se tě zeptat jak to dopadlo tobě Marekskk.
No ked som natankoval neskor za myslim 10 eur, uz sa to dvihlo, ale ako som uz pisal, normalne mi pri dojazde 80km zasvieti kontrolka a dojazd klesa velmi rychlo, proste na 1 km neprejdem ani 1 km a uz mi to padne dolu atd az do prazdnej nadrze. Neviem ale asi to bude tym ze ked natankujeme malo, cca do 4-5 litrov tak asi sa to nepohne, myslim PC ale rucicka mierne ano!
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra -> Palivo, palivová sústava, spotreba Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Prejdi na: