Ford Auto Web

Fusion Forum - Forum majitelov a priaznivcov auta Ford FUSION   |  Pozri si Ford Auto Web

FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 

Kupim Ford Fusion

Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra -> Inzercia
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
stevulik2

Založený: 16 apríl 2010

PríspevokZaslal: Pi apríl 16, 2010 9:40 am    Predmet: Kupim Ford Fusion Odpovedať s citátom

Ahoj. Zhanam Ford fusion 1,4-1,6 benzin, s vybavou: Manuálna klimatizácia, El. predné okná, El. zrkadlá, CD Menič ...r.v od 2003, do cca 130000km. Velmi sa mi toto auto paci a uz dlhsie ho nahanam. No velmi nedoverujem autobazarom. Radsej by som kupil od nejakeho spokojneho majitela, idealne prveho. Urcite by to malo byt auto nehavarovane a v TOP stave. Auto potrebujem ako rodinne auto. MAM NAOZAJ VAZNY ZAUJEM. Poniknite. stefan_remac@centrum.sk
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bias

Založený: 29 september 2007

PríspevokZaslal: Ut apríl 27, 2010 4:57 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

A vy dvaja sa neviete dať dokopy? http://fusion.fordclubs.org/forum/viewtopic.php?t=1533
stevulik2

Založený: 16 apríl 2010

PríspevokZaslal: Ut apríl 27, 2010 5:33 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

No zial deli nas velka vzdialenost a hlavne iny stat a s tym pre mna spojene naklady Sad
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra -> Inzercia Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Prejdi na: