Ford Auto Web

Fusion Forum - Forum majitelov a priaznivcov auta Ford FUSION   |  Pozri si Ford Auto Web

FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 

Ford Fiesta / Fusion - Jak na to / Alternatíva

Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra -> Dokumentácie, prospekty, návody
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
port3r

Založený: 17 september 2009

PríspevokZaslal: Pi september 18, 2009 12:50 pm    Predmet: Ford Fiesta / Fusion - Jak na to / Alternatíva Odpovedať s citátom

Tak konecne Smile od kedy mam Fiestu som zhanal servisny manual alebo nejaku knizku, podla ktorej by som si mohol robit opravy, teda bezne opravy sam a dnes som ju konecne nasiel dokonca v cestine. Je to síce kniha Jak na to - Peugeot 307, ale to vobec nevadi, pretoze motor 1.4 HDi je totozny s nasim 1.4 TDCi motorom, ktory sa montuje do Fiesty a tiez do Fusionu, motor je totiz vyrobene koncernom PSA a ten je montovany do Fordu, Citroenu a Peugeota, takze keby niekto nasiel este manual k Citroenu C3 1.4 HDi tak mi moze dat vediet je to nas motor. Nech sa paci stahujte.

Jak na to - Peugeot 307

Ford Fiesta 1.4TDCi, 12/2006, Blog
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
destroy

Založený: 19 január 2007

PríspevokZaslal: Po september 21, 2009 10:31 am    Predmet: Odpovedať s citátom

mal som tu knihu ku Cliu a vtedy nestala za nic, skor vyhodene peniaze. Ale napada ma co teraz kvazi riesim, Skus v tej mudrej knihe pozriet pasaz o spojke co je kompatible, pretoze predpokladam ze to bude kompatible vyslovene len s motorom a nicim inym v okoli auta, co je asi dost nepouzitelne, pretoze rozoberat motor asi casto nebudes.

Nové aktuálne testy na vodičák len tu:
http://www.kvizmajster.sk/
http://www.kvizmajster.sk/testy_na_vodicsky_preukaz.php
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra -> Dokumentácie, prospekty, návody Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Prejdi na: