Ford Auto Web

Fusion Forum - Forum majitelov a priaznivcov auta Ford FUSION   |  Pozri si Ford Auto Web

FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 

Náladový (nefunkční) zámek pátých dveří
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra -> Karoseria, lakovanie
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
hutoo

Založený: 20 september 2018

PríspevokZaslal: Št september 20, 2018 8:04 pm    Predmet: otvaranie kufra tlacitkom na palubovke Odpovedať s citátom

zdravim, Fusion mam asi 2 roky, dodnes ziadne problemy... postupne sa mi zacala prejavovat zavada s otvaranim 5 dv. Konkretnejsie len tlacitkom na palubovke. Proste zo zaciatku kufor otvorilo na 2,3 pokus teraz uz vobec. Dialkovym na kluciku kufor otvorim. Myslite ze je problem len v kontakte na tlacitku?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
zdenal8

Založený: 19 september 2008

PríspevokZaslal: Pi september 21, 2018 10:02 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

No pokud ti to jde otevírat ovladačem, tak motor ve dveřích bude v pohodě. Chyba bude někde v tlačítku nebo někde na trase. Ale spíš bych to viděl v tom tlačítku.

www.fordfans.cz
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
dodo50

Založený: 28 október 2008

PríspevokZaslal: Pi október 05, 2018 8:02 pm    Predmet: Re: otvaranie kufra tlacitkom na palubovke Odpovedať s citátom

hutoo napísal:
zdravim, Fusion mam asi 2 roky, dodnes ziadne problemy... postupne sa mi zacala prejavovat zavada s otvaranim 5 dv. Konkretnejsie len tlacitkom na palubovke. Proste zo zaciatku kufor otvorilo na 2,3 pokus teraz uz vobec. Dialkovym na kluciku kufor otvorim. Myslite ze je problem len v kontakte na tlacitku?

No, je to na palici..., 14 dní mám osobně vyměněný motorek z Autokelly, švihá jak má, ale co čert nechce, nyní další problém jak uvádí výše hutoo: tlačítko na palubní desce začalo stávkovat. Jednou odemkne, pak dva dny nic, pak funguje 2krát za sebou pak opět nee... Mám takové tušení že bude pro majitele Fusiona staršího 8 a více let černou můrou postupem času selhávající elektrika vozu. Kdoví, jak to bude dál pokračovat. Tlačítko že by bylo vychozené? Asi ne já jej zas tak často nepoužíval, devět otevření z deseti u mě bylo dálkovým na klíči... Auto mám 10 let a stále tam mám origo autobaterii, zatím stále startuje, ale možná, že tam napětí kolísá, možná se to promítá do fungování elektriky...? nevím.
duves

Založený: 05 február 2008

PríspevokZaslal: Ne október 07, 2018 11:56 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak opravane, diky za linky a tipy
https://youtu.be/tEzmMVvv3Sc
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra -> Karoseria, lakovanie Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Strana 8 z 8

Prejdi na: