Ford Auto Web

Fusion Forum - Forum majitelov a priaznivcov auta Ford FUSION   |  Pozri si Ford Auto Web

FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 

Ford Fusion - Gombík na kufor

Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra -> Elektroinstalacia, elektronika
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Frederik

Založený: 13 jún 2017

PríspevokZaslal: Ut jún 13, 2017 8:01 pm    Predmet: Ford Fusion - Gombík na kufor Odpovedať s citátom

Dobrý de?, mám problém na Forde Fusion s otváraním kufra z palubnej dosky s gombíkom. Gombík raz funguje a raz nefunguje. Raz za čas mi cvaknú zámky bliknú mi smerovky a v tej chvíli sa dá otvoriť kufor z palubnej dosky. S centrálnym kľúčom otvorím bez problémov kufor. Nevie niekto poradiť v čom je problém? ďakujem.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Gek

Založený: 21 február 2008

PríspevokZaslal: So marec 03, 2018 1:22 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Je to na výměnu spínače v levých předních dveřích. Cca 3 500 korun. Také mám měněný.

FoFík 1,4 Duratec, Ebony + MP3. Hejbací zrcátka, ruční A/C. Barva Červená metla - Tango. Unor / 2008. Je nádherný, je milý, je muj !!!. A manželky teda taky
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
jeff

Založený: 17 október 2007

PríspevokZaslal: St marec 07, 2018 8:55 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Pokud zbytek, tedy dveře zámky fungují dobře, pak stačí udělat nové vedení bokem. Práce na 2 h, cena 50,- za 2 konektory, 2 m kabelu a 12V minispínač.
hutoo

Založený: 20 september 2018

PríspevokZaslal: Pi september 21, 2018 8:58 am    Predmet: spinac v soferovych dverach? Odpovedať s citátom

zdravim, mam rovnaky problem ako zakladatel prispevku, tiez mi nejde otvorit kufor tlacitkom na palubovke. Klucikom s dialkovym funguje. Nejde len to tlacitko... Aky spinac by to mal byt?

Moze to mat vplyv aj na centralne zamykanie ako take? Dost casto sa mi stava, ze mi signalizuje otvorene soferove dvere, niekedy ich zamknem az po 10x zatvoreni a otvoreni.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
jeff

Založený: 17 október 2007

PríspevokZaslal: Ne september 23, 2018 6:03 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

No to bude vadný mikrospínač ve dveřích, měl jsem tak stejné. Mám ale všude zámky, tak jsem ty konektory ve dveřích odpojil, teď vše zamykám jen klíčem. Proto mi nešel ten kufrový spínač. Jinak spínač asi jakýkoliv na 12V, velký proud v tom snad není, mám to tak už léta. Našel jsem ve svazku nad zadním blatníkem, který drát to je a propojil jsem to s + od zásuvky zapalovače, ta je stále živá. Košér řešení to není, ale funguje to.
dodo50

Založený: 28 október 2008

PríspevokZaslal: Pi október 05, 2018 8:23 pm    Predmet: Re: Ford Fusion - Gombík na kufor Odpovedať s citátom

Frederik napísal:
Dobrý de�?, mám problém na Forde Fusion s otváraním kufra z palubnej dosky s gombíkom. Gombík raz funguje a raz nefunguje. Raz za čas mi cvaknú zámky bliknú mi smerovky a v tej chvíli sa dá otvoriť kufor z palubnej dosky. S centrálnym kľúčom otvorím bez problémov kufor. Nevie niekto poradiť v čom je problém? ďakujem.

Takže stejný problém - už jsem psal jinde, tohoto vlákna jsem si prvně nevšiml.
Jóóó elektrika elektrika - všechny známé závady se objevují v postupném sledu:
- odejde motorek 5 dveří
- občasné problikávání směrovek během jízdy
-samovolné činnosti - občasný blik směrovek a obrysových světel a ten zvláštní zvuk zámků, jako při otevření zamčeného auta dálkou
- nezamknutí celého auta, když se zamkne mechanicky klíčem
- občas svítí kontrolka otevřených dveří, i když jsou dveře zavřené (musím důrazněji zavřít (levé zadní dveře)

vše se projevuje nahodile, po čase se závada na čas ztratí...

co bude ta elektrika dělat za 5 let? zatím se toho nechci zbavovat, jiné závady to nemá.
dyť to má 106 000 km... ještě jsem ani brzdové destičky neměnil...
nebo hraje roli věk? 10 let staré auto...hmm
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra -> Elektroinstalacia, elektronika Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Prejdi na: