Ford Auto Web

Fusion Forum - Forum majitelov a priaznivcov auta Ford FUSION   |  Pozri si Ford Auto Web

FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 

Lepivé madlo předních dveří

Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra -> Interier, calunenie , vnutorna výbava a doplnky
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Vrba

Založený: 26 november 2008

PríspevokZaslal: Ne september 02, 2018 5:41 pm    Predmet: Lepivé madlo předních dveří Odpovedať s citátom

U 9-letého FoFu najednou začaly protivně a hodně lepit madla obou předních dveří. Jsou jako by z černé gumy, dosud na omak v pořádku a příjemné a najednou jako když by byly z toho lepivého válečku na šaty z Ikey. Nic se z nich neloupalo, ničím jsem to nepolil - prostě prakticky přes noc se na to nedá sáhnout... Něčím to natřít ? Nebo něčím přelepit ? Děkuji za radu.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
SEKYC

Založený: 07 máj 2011

PríspevokZaslal: Ne september 02, 2018 11:59 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Já mám rok v.2010 a jsou hladký černý matný a nelepí,nemáš tam s tím ozdobným profilem jak na ně byla svolávačka na výměnu, co ti poradit jedině tam nasadit tu koncovku z řidítek na horský kola ,dělají různé barvy a tvary Smile nějakou lepící pásku by vypadalo hrozně.
Vrba

Založený: 26 november 2008

PríspevokZaslal: Po september 03, 2018 6:23 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Ano, to madlo má podélný profil (prolis, drážku). FoFu jsem koupil od prvomajitelky po roce provozu, o žádné svolávačce nic nevím - jak to při ní vyřešili ? Zkusím to na kousku natřít glycerinem, uvidím... Jinak potom servis. Dík
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
SEKYC

Založený: 07 máj 2011

PríspevokZaslal: Po september 03, 2018 6:39 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Vyřešili to tak že tam dali tu co mám já, ono v těch vyšších výbavách byla ta úchytka co máš ty stříbrná a začala se taky někomu loupat ale tady na webu by o tom někde mělo být vlákno,sory ale já nemám čas to tu dlouze prohlížet Smile no zkus to najít. Laughing
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra -> Interier, calunenie , vnutorna výbava a doplnky Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Prejdi na: