Ford Fusion Banner

Fusion Forum - Forum majitelov a priaznivcov auta Ford FUSION   |  Pozri si Fusion WEB

FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 

Aké máte letné pneu?
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5

Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra -> Podvozok, brzdy, kolesa, pneumatiky
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
bosyriso

Založený: 24 november 2015

PríspevokZaslal: Ne apríl 09, 2017 5:12 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Fordeda mas hrozne krasne elektrony. To akoby som seba pocul, ja sa rok co rok nemozem uz dockat, ked pride jar aby som to mohol prezut. Neviem moje zimne papuce mi pridu take nemotorne ale tak je mozne, ze to skrz to, ze elektrony mam len na letnych Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
SEKYC

Založený: 07 máj 2011

PríspevokZaslal: Po apríl 10, 2017 9:26 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Objednal jsem Fuldy zítra mě je naroubuje na auto můj mechanik:-) ty Hankooky jsou už tvrdý a hlasitý no ještě jednu sezonu by vydrželi ale chci už nový https://pneumatiky.heureka.cz/fulda-ecocontrol-hp-195-60-r15-88v/
ferdoz

Založený: 01 december 2016

PríspevokZaslal: Št apríl 13, 2017 12:11 pm    Predmet: pneu Odpovedať s citátom

Som na tom podobne ako Zdenal8 - fusiona som kúpil na jese? - 1,6, r.v.2002 - tak som mu doprial nové NEXEN WG Snow G WH2. Určite mu na nich bude dobre celé leto. Fusiona mám na jazdenie "kolem komína" a občas na ryby. Na mokrej lúke alebo poľnej ceste po daždi sa budú hodiť.
SEKYC

PríspevokZaslal: So apríl 15, 2017 9:58 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak po týdnu ježdění na nových fuldách mohu říci to je jízda jak v peřince opravdu tichý a za deště sedí jak blázen,no jak by ne když mají opravdu velký tři odtokový drážky do té prostřední strčím palec Laughing https://pneumatiky.heureka.cz/fulda-ecocontrol-hp-195-60-r15-88v/#ng:f67135b18f843d19ee124d6861506443 Je až s podivem že za tak malý peníz tak vysoká kvalita. A jen tak ještě mimo,můžeme být rádi že si ty kola na autě můžem měnit sami,mám kamaráda a ten to udělal na nový hondě crv, ale jelikož nevým od kterého roku musí mít všechny nový auta hlídání tlaku v pneu tak jak to přehodil a nastartoval hned mu naskočil nouzový režim a hurá do značkového servisu za penízky-napíchnout počítač atd. ,takže každá výměna kol musí do hondy aby ty čidla ve ventilkách spojili s řídící jednotkou Sad .
bosyriso

Založený: 24 november 2015

PríspevokZaslal: St apríl 19, 2017 9:14 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Je podstatne aby dobre pneumatiky sedeli na vode, pre mna je to jedno z najdolezitejsich kriterii toho celeho. Pretoze ked kola nesedia dobre na vode tak po pravde nie je mi vsetko jedno a uz si potom nasledne tu jazdu neviem tak uzit
Návrat hore
Kormi

Založený: 19 január 2009

PríspevokZaslal: So apríl 22, 2017 10:16 am    Predmet: Odpovedať s citátom

bosyriso napísal:
Je podstatne aby dobre pneumatiky sedeli na vode, pre mna je to jedno z najdolezitejsich kriterii toho celeho. Pretoze ked kola nesedia dobre na vode tak po pravde nie je mi vsetko jedno a uz si potom nasledne tu jazdu neviem tak uzit

Musím souhlasit - také z tohoto důvodu jsem koupil Goodyear EfficientGrip Performance 195/60 R-uvidímjak se osvědčí - jsou tišší než ty původní Hancooky. které měly sice ještě dobrý vzorek,ale byly už tvrdé a hlučné
MOTTO: ..je jedno čím jezdíš ,ale jezdi jako člověk
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
duves

Založený: 05 február 2008

PríspevokZaslal: St jún 27, 2018 11:45 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Dcera dostala defekt. Vraj na obrubníku. Kedže som nevedel, či je guma rozrezana durch, tak som kupil nové. Servisak mi povedal, že teda najvyšší čas. Aj ja si myslim. Auto ma cez 10 rokov. Kupil som totok:
Barum Bravuris 3HM 195/55 R16 87 V Letné
http://www.automag.sk/inovovane-barum-bravuris-3--spravna-volba-pre-cestu-na-letnu-dovolenku
SEKYC

PríspevokZaslal: St jún 27, 2018 5:50 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Tyhle jsem chtěl taky koupit ale nevyrábí ten náš rozměr 195/60 R15 co mám napsaný v TP,tak jsem chtěl že je koupím v rozměru 195/65 R15 a to mě rozmluvil kamarád pojištovák že v případě havárie by se mohl v tom někdo štourat a to plnění by mohlo být taky nulový Smile jelikož auto by nesplnovalo technické parametry atd.atd. tak jsem to nechtěl pro takovou blbost riskovat,ale co sleduji tak je máme už druhým rokem v práci na roomstru a jsou asi i trošku měkčí víc ubývají ale jízdně supr.
duves

PríspevokZaslal: Pi jún 29, 2018 1:30 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak som rad, že som dobre zvolil. Ta mäkkosť je zrejme priamo úmerná s brzdením za mokra a to je udajne dobré. O rok bude riešiť zimne, pokukujem po jednej holandskej gume. Laughing
duves

PríspevokZaslal: Ne júl 01, 2018 8:57 am    Predmet: Odpovedať s citátom

http://www.vtedy.sk/pneumatiky-radialne-puchov-gumarne

pamätam ako otec kupil nove obutie a vravel, že to sú radiálky!
HaD601

Založený: 14 apríl 2013

PríspevokZaslal: Št júl 05, 2018 11:04 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Kormi napísal:

Musím souhlasit - také z tohoto důvodu jsem koupil Goodyear EfficientGrip Performance 195/60 R-uvidímjak se osvědčí - jsou tišší než ty původní Hancooky. které měly sice ještě dobrý vzorek,ale byly už tvrdé a hlučné

Taky jsem na podzim koupil tyto Goodyeary... uvidíme, co to vydrží. FoFu je hůř odhlučněný, tak jsem hledal nějaké tišší pneu. Původní pneu by ještě rok vydržely, ale defekt těsně u firmy s nimi udělal rychlý proces.
Návrat hore
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra -> Podvozok, brzdy, kolesa, pneumatiky Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5
Strana 5 z 5

Prejdi na: