Ford Auto Web

Fusion Forum - Forum majitelov a priaznivcov auta Ford FUSION   |  Pozri si Ford Auto Web

FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 

nejde sa rozbehnut 1.4 tdci

Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra -> Motor + Prevodovka
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
cucostrop

Založený: 15 január 2012

PríspevokZaslal: Po november 24, 2014 7:50 am    Predmet: nejde sa rozbehnut 1.4 tdci Odpovedať s citátom

nazdar chlapi , vedel by niekto poradiť ? mám fusion 1.4 tdci 2006 , a zrazu mi za jazdy strašne zlenivel. po parkovaní som sa nemohol už ani pohnúť. strašne lenivý , ale za jazdy sa to unormálnilo, vravím si bordel v nafte. na druhý de? chytil akoby na 2 valce a potom už nechcel chytiť. vymenil som palivový filer no nepomohlo. bol na diagnostike a tá písala že katalizátor a ešte nejaké veci. mechanik povedal že to budú plastové hadičky aj s tým cucákom nafty. (mám aj vzduch v nafte). ďalší mechanik ma presviedča že to bude eger. no filter bola tá najlacnejšia možnosť. ale čo teraz ? mám aj dieru vo výfuku pod šoférom, nemohlo tie problémy spôsobiť to ? auto teraz naštartujem ale nechce sa rozbehnúť. pedál na podlau a otáčky len 1500. po dlhom držaní vybehnú , pustím plyn a stlačím a zas to isté. vie mi niekto poradiť ? vďaka.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
zdenal8

Založený: 19 september 2008

PríspevokZaslal: Po november 24, 2014 8:11 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

No řekl bych, že to souvisí s tím výfukem. Kromě díry bude vnitřek (tlumič apod.) asi na hadry a ještě ucpaný.

www.fordfans.cz
Návrat hore
cucostrop

PríspevokZaslal: Po november 24, 2014 10:39 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

dnes som ťahal naftu tým cucátkom a šiel chvílu vzduch a potom už bolo dobre, ale aj tak som neprestal ťahať a za chvílu zas vzduch, a takto dookola . takže niekde naťahuje vzduch do trubičiek. ale kde ? možno už bude aj čerpadlo KO. Sad som už z toho auta zúfalí
Návrat hore
cucostrop

PríspevokZaslal: Pi december 05, 2014 7:26 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

takže rozsypaný EGEr
Návrat hore
KK

Založený: 19 január 2007

PríspevokZaslal: Ne december 17, 2017 12:37 am    Predmet: jo jo EGR Odpovedať s citátom

jak popisuješ, nejde nastartovat a když naskočí, tak zase nedostaneš do otáček. Je to nedovřený EGR. To se mi zrovna stalo. Odpojil jsem konektor na EGR, nastartoval, podařilo se protúrovat, EGR se zavřel a je to dobrý. Sice svítí kontrolka motoru, ale auto jede normálně a v pohodě. Spotřeba stejná, možná dokonce ani nečoudí., Tak na co to tam sakra je. Uklidím garáž, zatopím a snad se mi to povede rozebrat a vyčistit. Je to fakt hodně dobře zastrčený.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra -> Motor + Prevodovka Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Prejdi na: