Ford Fusion Banner

Fusion Forum - Forum majitelov a priaznivcov auta Ford FUSION   |  Pozri si Fusion WEB

FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 

nejde sa rozbehnut 1.4 tdci

Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra -> Motor + Prevodovka
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
cucostrop

Založený: 15 január 2012

PríspevokZaslal: Po november 24, 2014 7:50 am    Predmet: nejde sa rozbehnut 1.4 tdci Odpovedať s citátom

nazdar chlapi , vedel by niekto poradiť ? mám fusion 1.4 tdci 2006 , a zrazu mi za jazdy strašne zlenivel. po parkovaní som sa nemohol už ani pohnúť. strašne lenivý , ale za jazdy sa to unormálnilo, vravím si bordel v nafte. na druhý de? chytil akoby na 2 valce a potom už nechcel chytiť. vymenil som palivový filer no nepomohlo. bol na diagnostike a tá písala že katalizátor a ešte nejaké veci. mechanik povedal že to budú plastové hadičky aj s tým cucákom nafty. (mám aj vzduch v nafte). ďalší mechanik ma presviedča že to bude eger. no filter bola tá najlacnejšia možnosť. ale čo teraz ? mám aj dieru vo výfuku pod šoférom, nemohlo tie problémy spôsobiť to ? auto teraz naštartujem ale nechce sa rozbehnúť. pedál na podlau a otáčky len 1500. po dlhom držaní vybehnú , pustím plyn a stlačím a zas to isté. vie mi niekto poradiť ? vďaka.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
zdenal8

Založený: 19 september 2008

PríspevokZaslal: Po november 24, 2014 8:11 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

No řekl bych, že to souvisí s tím výfukem. Kromě díry bude vnitřek (tlumič apod.) asi na hadry a ještě ucpaný.
www.fordfans.cz
Návrat hore
cucostrop

PríspevokZaslal: Po november 24, 2014 10:39 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

dnes som ťahal naftu tým cucátkom a šiel chvílu vzduch a potom už bolo dobre, ale aj tak som neprestal ťahať a za chvílu zas vzduch, a takto dookola . takže niekde naťahuje vzduch do trubičiek. ale kde ? možno už bude aj čerpadlo KO. Sad som už z toho auta zúfalí
Návrat hore
cucostrop

PríspevokZaslal: Pi december 05, 2014 7:26 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

takže rozsypaný EGEr
Návrat hore
KK

Založený: 19 január 2007

PríspevokZaslal: Ne december 17, 2017 12:37 am    Predmet: jo jo EGR Odpovedať s citátom

jak popisuješ, nejde nastartovat a když naskočí, tak zase nedostaneš do otáček. Je to nedovřený EGR. To se mi zrovna stalo. Odpojil jsem konektor na EGR, nastartoval, podařilo se protúrovat, EGR se zavřel a je to dobrý. Sice svítí kontrolka motoru, ale auto jede normálně a v pohodě. Spotřeba stejná, možná dokonce ani nečoudí., Tak na co to tam sakra je. Uklidím garáž, zatopím a snad se mi to povede rozebrat a vyčistit. Je to fakt hodně dobře zastrčený.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra -> Motor + Prevodovka Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Prejdi na: