Ford Auto Web

Fusion Forum - Forum majitelov a priaznivcov auta Ford FUSION   |  Pozri si Ford Auto Web

FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 

Zvuk paliva v nádrži

Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra -> Palivo, palivová sústava, spotreba
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
garret

Založený: 29 august 2008

PríspevokZaslal: St december 10, 2008 9:53 am    Predmet: Zvuk paliva v nádrži Odpovedať s citátom

Zdravím... mám možná takový torchu hloupý dotaz, zajímalo by mě jestli má někdo další taky stejný postřeh.
Při prudším dobrždění např. na křižovatce se mi zdá jako bych slyšel jak se voda převaluje v nějaké větší nádrži, jako bych vezl kanistr z půlky plný vodou a při zabrždění se voda v něm převalovala tam a zpět. Nic takového samosebou v kufru nemám, takže logicky mě napadá že to musí být snad nafta v nádrži. Máte někdo podobnou zkušenost?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
duves

Založený: 05 február 2008

PríspevokZaslal: St december 10, 2008 10:19 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Možno ti predajca ako bonus zabalil demižónik s dobrým vínkom. Treba popozerat, idu sviatky, hodí sa. Laughing
garret

Založený: 29 august 2008

PríspevokZaslal: St december 10, 2008 10:28 am    Predmet: Odpovedať s citátom

duves napísal:
Možno ti predajca ako bonus zabalil demižónik s dobrým vínkom. Treba popozerat, idu sviatky, hodí sa. Laughing

Tak nebylo by to na škodu... ale do kufru jsem se už díval a nic kromě malé plastové lahve s kapalinou do ostřikovačů (téměř plnou) tam není. Wink
Návrat hore
duves

Založený: 05 február 2008

PríspevokZaslal: St december 10, 2008 10:46 am    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak ju vyndaj a vyskusaj jazdit bez nej. Podla mna to robi ta kvapalina.
Liboro

Založený: 16 september 2008

PríspevokZaslal: St december 10, 2008 4:55 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Môže to byť aj to palivo v nádrži, ale pri zapnutom motore som si to nikdy nevšimol, len ak prudšie zastavim a hneď vypínam motor, vtedy je to počuť.
P.S. Demižónik by nebol odveci, poznáte tú upravenú reklamu na mobilného operátora:,,Vianoce hej a hou, vínko beriem zo sebou..." Laughing Laughing Laughing Mimochodom už mi to lezie na nervy, všetci to vyspevuju....
yatess55

Založený: 03 november 2008

PríspevokZaslal: St december 10, 2008 11:09 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Je to asi to palivo v nadrzi, tiez ma to otravuje. Dnes som si to vsimol, ked som siel do fordu a pri parkovani som kolesom dobrzdil o obrubnik chodnika. V tom momente sa polovica nadrze nafty preliala na jednu strannu a poriadne to zblnkalo. Stretol som tam aj jedneho fusionistu z PN ale musel som ist tak sme moc nekecli. ale videl som opodial zaparkovany fusion z KE nebol tam niekto z vas? myslim Dulius, getrag, dj double?? uz neviem presne to cislo, hovorim o Bulharskej ul. V Trnave kusok od fordu.
destroy

Založený: 19 január 2007

PríspevokZaslal: Št december 11, 2008 10:21 am    Predmet: jj Odpovedať s citátom

robi mi to od zaciatku a neriesim to. Tiez ked zaparkujem o obrubnik Smile

Nové aktuálne testy na vodičák len tu:
http://www.kvizmajster.sk/
http://www.kvizmajster.sk/testy_na_vodicsky_preukaz.php
Návrat hore
šipka

Založený: 26 november 2008

PríspevokZaslal: Št marec 05, 2009 6:15 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

I mně to dělá a všiml jsem si toho, aniž bych četl tohle téma. A obrubník k tomu nepotřebuju Laughing
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra -> Palivo, palivová sústava, spotreba Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Prejdi na: